Jízda v Driftovacím Speciálu na 30 minut – Drift Challenge s EASYDRIFT

zpět na výpis

Tato nabídka končí dne: 30. 09. 2016  
Původní cena 5 999 Ušetřím 4 500 Kč Sleva 75%
Uvedené ceny jsou včetně DPH
Sleva byla ukončena
1 499 Kč
Slevu je možné koupit jako dárek Slevu je možné zakoupit i jako dárek


detail
  • Přibouchněte dveře, nahoďte motor a užijte si svoji chvíli!! Vychutnejte si jedinečnou jízdu za nejnižší možnou cenu!!
  • Vybrat si můžete z uvedených jedinečných vozů
  • Vozy jsou ve skvělém technickém stavu!
  • Chcete řídit víc než jedno z uvedených aut? Nakupte větší počet voucherů a vyzkoušejte třeba všechny!!
  • Varianta 5
garance kvality

EASYDRIFT - Řidičem driftovací káry

.

Varianta č. 3Akce pro milovníky rychlých aut! Luxusní nadupané káry s drtivou slevou!

Showcars s.r.o. nabízí to nejlepší a současně to nejrychlejší co je v dnešní době na trhu se sportovními automobily.

Chcete zažít jízdu za volantem těchto sportovních automobilů?

Tento voucher Vám sen splní! Bez kauce a včetně pojištění!

Umožníme Vám nejen řídit sportovní automobil, ale především odnést si nezapomenutelný zážitek. Během jízdy s Vaším vysněným automobilem, Vám bude k dispozici proškolený personál, který se postará nejen o Vaši bezpečnost, ale umocní Váš zážitek svými zkušenostmi. Proto neváhejte a usedněte za volant a zažijte extrémní sílu těchto skvostů.

Zažijte revoluci v driftování s EASYDRIFT, naučte se dokonale ovládat vozidlo v řízeném smyku! Ve spolupráci s americkou firmou EASYDRIFT Vám přinášíme naprostou revoluci v driftování, které znamená převratnou budoucnost nejen v jízdě driftem, ale i ve škole smyku. Projeďte se v upraveném speciálu na driftování Opel Astra OPC, nebo Renault Megane RS EASYDRIFT s 300 koňmi pod kapotou. Zažijte pocit jízdy bokem do zatáčky v neuvěřitelné rychlosti, při které vám adrenalin stoupne na maximální možnou úroveň. Naše zázemí Letiště Mnichovo Hradiště u Mladé Boleslavi nabízí skvělou trať, na které se naučíte ovládat auto volantem a plynem v kontrolovaném bočním smyku.

Obsah zážitku:

30 minut driftování zahrnuje – 30 minut čistého driftování na polygonu Showcars. Instruktáž správného driftu, při které vám vysvětlíme a naučíme, jak má správný drift vypadat.

.

detail

.
detail

detail

.
.
detail
Další informace:
Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem.
V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů a dětský koutek pro Vaše ratolesti. O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám splní nejen jízdu Vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.
.
Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, videozáznam, který je pořízen během jízdy z kamery umístěné ve voze. Cena videonahrávky z jízdy je 249,-Kč, další služby a produkty nad rámec balíčku.
.
Dny a hodiny konání aktivity: Jízdy probíhají od středy do neděle, od 9:00 hod do 18:00 hod.
.
Nutné podmínky: Platný OP, platný řidičský průkaz skupiny B a platný vytištěný zážitkový poukaz na jízdu.
Není Vám ještě 18 let, nebo nemáte řidičský průkaz? Nevadí! V případě že nevlastníte řidičské oprávnění skupiny B nebo vám ještě nebylo 18 let, popřípadě nesplňujete jiné požadované podmínky pro pronájem vozu, tak neklesejte na mysli, protože my Vám váš sen splníme! Naši profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby Vám umožnili z pohledu spolujezdce prožít naplno neuvěřitelný zážitek ze sportovní jízdy vašeho vysněného vozu.
.
Zdravotní stav: způsobilost pro řízení motorového vozidla.
.
Počet účastníků: 1 osoba ve voze.
.
Doba trvání: 30 minut, při zakoupení více poukazů lze dobu trvání poukazů spojit
Fyzická náročnost (mírná – střední – vyšší): Mírná
Psychická náročnost (mírná – střední – vyšší): Mírná
.
Doprovod: Doprovod je možný - doprovod může využít zázemí s občerstvením v našem Showcars Café, včetně dětského koutku pro ty nejmenší a simulátory jízdy ve sportovních vozech.
.
Počasí: Počasí má vliv.
.
Sezóna / Jízdy: Jízdy probíhají v období od 1. dubna do 31. října vždy v pracovních dnech od středy do neděle a to od 9:00 do 18:00 hod (jízdy ve dnech Po a Út jsou prováděny pouze na základě telefonické dohody).
V jarním období od 1. do 31. března a podzimním období do 1. do 30. listopadu je vozový park omezen pouze na vybrané vozy, které lze provozovat v tomto období. V jarním a podzimním období mohou být jízdy zrušeny z důvodu nepříznivého počasí. V tomto případě bude posunut termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti zážitkového certifikátu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.
.
Oblečení: Pohodlné
.
Doporučení: Na jízdu je nutné dostavit se minimálně 30 minut před jízdou.
.

Showcars lokality 

Lokalita: Převzetí vozu a jízdy driftem se konají na polygonu Showcars, který se nachází na letišti Mnichovo Hradiště, který je vzdálený cca 3,5 km od showroomu Showcars na který je nutné po odbavení rezervacepřejet.

Adresa místa konání aktivity: Březina 127, 294 11 Loukov

telefon pro rezervaci termínu:
 Infolinka: +420 720 173 469, Objednávky: +420 720 173 408, +420 720 173 409

http://www.showcars.cz/showcars-lokality/

Doplatek 399 Kč za PHM na místě u všech variant nebo lze zakoupit na tomto slevovém portálu

PHM 30 minut

Další informace

DVD z jízdy: Pouze u nás si z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem.

Showcars Café: V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů a dětský koutek pro Vaše ratolesti.

Profesionální simulátory - Jízda na profesionálním simulátoru:

Pobyt v příjemném prostředí Showcars Café vám zpříjemní i možnost otestovat své jízdní schopnosti na profesionálním Simulátoru. Posunuli jsme tím limity zážitku na maximální možnou hranici!


Není Vám ještě 18 let, nebo nemáte řidičský průkaz?

Nevadí! Váš sen Vám splníme! Naši profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby Vám umožnili s pohledu spolujezdce prožít naplno neuvěřitelný zážitek ze sportovní jízdy vašeho vysněného vozu.

Jak uplatnit slevu

• Platnost uplatnění voucheru 1. 4. 2016 až 31. 10. 2016

• Nutná objednávka vybraného auta, lokality a sjednání termínu
• Na tel. číslech 702 173 408, 702 173 409 (uveďte požadovaný vůz, číslo voucheru a společnost HromadaSlev.cz)

Rezervaci provádějte minimálně 14 dní před ukončením platnosti voucheru

Službu lze čerpat pouze s platným voucherem, řidičským a občanským průkazem

Číslo zážitkového poukazu.
- Varianta č. 3 - jízda v Driftovacím Speciálu na 30 minut
- Jízdu je třeba uskutečnit v době platnosti poukazu.
- Délka zážitku 30 minut.
- Při zakoupení více poukazů lze dobu trvání poukazů spojit.
- Pro rezervaci Vaší jízdy využijte náš online rezervační kalendář, kde si můžete vybrat termín a vozidlo Vašich snů www.showcars.cz/objednavka/, nebo na tel. číslech +420 720 173 408, +420 720 173 409. Rezervace je nutná minimálně 14 dní před ukončením platnosti voucheru.
- Na jízdu je nutné se dostavit 30 minut před jejím započetím a to na adresu Víta Nejedlého 1465, Mnichovo Hradiště k odbavení a poté je nutné se přesunout na letiště, které je vzdálené cca 3,5 km od Mnichova Hradiště, kde se nachází polygon Showcars na kterém se uskutečňují jízdy driftem.
- Neplatí se žádná kauce.
- Cena za PHM se platí na místě a je stanovena na 299,-Kč
- Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve vozech které to umožnují je možné mít další dva spolujezdce. Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek ve výši 299,- Kč.
- Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla.
- V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč.
- Neplatí se žádná kauce.
- Dále je možné dokoupit videozáznam, který je pořízen během jízdy z kamery umístěné ve voze. Cena videonahrávky z jízdy je 249,-Kč.
- Pro čerpání služby je nutné předložit vytištěný platný voucher, občasný a řidičský průkaz.
- Zakoupením voucheru souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz/obchodni-podminky/.
- Více informací k zážitku naleznete na webových stránkách www.showcars.cz

Kde uplatnit slevu

ShowCars s.r.o.
Březina 127
294 11 Loukov
e-mail: info@showcars.cz

tel.: 720 173 408

tel: 720 173 409

http://www.showcars.cz

Podmínky uplatnění slevy

Vytištěný voucher s sebou

S nákupem voucheru souhlasíte s obchodnímy podmínkami společnosti Showcars s.r.o.

Vaše názory, otázky a odpovědi

Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

K tomuto zboží či službě Jízda v Driftovacím Speciálu na 30 minut – Drift Challenge s EASYDRIFT nebyla napsaná žádná, otázka ani odpověď.

cena 999 Kč

Rybářský člun 5PS s echolotem na celý den

sleva 67% Město: Praha - Podolí
Zákaznická podpora a péče:
info@hromadaslev.cz

+420 608 8 9 10 11
Po-Pá: 10-12 a 13-16 hod.